Mít zásobu sáčků na zip se vyplatí i na cestách

Potřebujete někam umístit špinavé prádlo

Když si objednáte ubytování v soukromém penzionu nebo v hotelu, máte k dispozici nachystané apartmá a po vašem příjezdu je vše čisté a voňavé. Vybalíte si oblečení z kufru a jdete si užít svůj první dovolenkový den. Po několika dnech se vám začne kumulovat v pokoji špinavé prádlo, a v první řadě bude řádně propocené. Zejména ponožky či silonové punčochy budou natolik cítit, že bude vhodné je někam bezpečně uložit. A v této chvíli se hodí mít při ruce uzavíratelný sáček 2pack.cz. Ať už do něj vložíte cokoli, bude to uvnitř hermeticky uzavřené a po zápachu nebude ani stopy.

vyprané ponožky

Drobnosti v kufru nebo v batohu

Také nemáte rádi povalování různých drobných věcí v zavazadlech, o nichž víte, že se vám mohou někam zakutálet nebo ztratit? Jsou to například hygienické potřeby, kolíčky na prádlo, psací a kancelářské potřeby, hrací karty, hrací kostky atd. Neztrácejte čas nakupováním plastových dóz s víkem, na tyto věci postačí docela obyčejný uzavíratelný polyetylenový sáček se zipem.

Udělá se vám cestou nevolno

Při cestování autobusem nebo letadlem se stává, že se lidem zvedá žaludek, a nutkání na zvracení je tak silné, že je nutné mít při sobě vhodnou nádobu. V letadlech bývají voskované sáčky, ale do autobusu si je musíte přinést sami. Voskovaný sáček však není zrovna to nejlepší řešení, protože se nedá uzavřít, a zápachem zvratků pak budete obtěžovat sebe i vaše okolí. Mnohem lepší je právě sáček se zipem, který zápach minimalizuje.

toaletní papír

Rozmáčený toaletní papír v tašce

Na cestách nás provází různé předměty a z těch papírových jsou to obvykle ubrousky, kapesníky a toaletní papír. Máte-li však tyto pomůcky uložené v tašce volně, mohou vám navlhnout nebo namoknout a nebudou vám pak k ničemu. U papírových ubrousků to není taková tragédie, ale rozmáčený toaletní papír v okamžiku, kdy jej nutně potřebujete, a nacházíte se v místech, kde není příliš možností jiného řešení, je to docela průšvih.

Category:

Related Posts