Jaké známe plováky do bazénu

Dávkovací plováky

Velmi častým řešením plováků do bazénu Chlorito.cz jsou dávkovací nádobky pro bazénovou chemii. Plovák se pohybuje po hladině zcela náhodně a díky tomu se z hladiny do spodních vod postupně a pomalu uvolňuje potřebná chemikálie, např. chlornan sodný. Plováky mohou mít různý tvar a mohou připomínat i dětské hračky, ovšem pozor – agresivní bazénová chemie se za žádných okolností nesmí dostat dětem do rukou!

kruh na hladině

Zazimovací plováky

S tímto typem plováků se někteří z vás setkávají poprvé. Jde o speciální plastové výrobky http://www.biblenet.cz/app/bible/passage%3FpassagePath.path%3Dmatous%252010,16-23 plochého tvaru s širším dnem, které spočívá, ponořené pod hladinu, a udržuje plovák ve svislém tvaru. Dno je zatíženo betonem, pískem nebo kovem a zátěž je tu důležitá proto, aby se plováky spojené za sebou v delší řetěz osvědčily jako bariéra proti rozpínání ledu, který by mohl svým zvyšujícím se objemem poškodit samotný bazén.

kachničky do bazénu

Kachničky

Plováky do bazénu však neexistují pouze pro technické účely, bazén je natolik lákavým prostředím pro hru, že by byla škoda toho nevyužít. Dopřejte vašim dětem i vašim blízkým možnost užít si na hladině například plavající kachničky, anebo třeba i rádiem řízené lodní modely. Existuje celá řada hraček určených do bazénu a třeba vás nějaká z nich osloví.

Teploměry

Jaká je v bazénu teplota vody, je jeden ze základních ukazatelů, jimiž se řídíme před vstupem do vody. Teploměr v podobě plavajícího předmětu je vhodným řešením, pouze buďte obezřetní a pořizujte si teploměry nerozbitné, abyste se při jejich náhodném poškození neporanili.

Erotické pomůcky

Erotika a sex v bazénu nejsou ničím neobvyklým. V tomto prostředí se vám to možná bude líbit ještě víc, než v posteli, protože voda příjemně nadnáší a umožňuje tu využít i neobvyklé polohy. Intimní hrátky si můžete zpestřit i patřičnými pomůckami, které plavou na hladině, a máte je tu doslova na dosah ruky.

Category:

Related Posts