Do šatů bez podprsenky s přilnavými pásky Lifties

Ženské prsy jsou pro většinu mužů něco jako magnet. Jsou pro ně nesmírně přitažlivé a považují je za jeden z vrcholů krásy ženského těla. Jen si představte, kdyby ženy tuto fantastickou ozdobu neměly, jak obrovský vliv by to mělo na lidskou sexualitu. Je docela pravděpodobné, že by lidstvo vyhynulo.

dívka v podprsence

Ženy to ovšem nemají ve společnosti jednoduché právě pro existenci bujného dekoltu. Mají totiž pouze dvě možnosti, jak si obléci sváteční šaty, halenku, kostým a podobné typy oděvů. Za prvé se navléknou do podprsenky a za druhé ji budou odmítat. První možnost udrží tvar prsů v požadované poloze a zároveň zakryje citlivé a hlavně nápadné bradavky, čímž se v podstatě vyřeší vše, co je třeba, ale nošení podprsenky je mnohdy velmi nepříjemné a u některých oděvů je to dokonce nevhodné a esteticky nepřijatelné. A navíc – mít hrudník sevřený v pevném korzetu – no však si to vy, chlapi, někdy vyzkoušejte sami na sobě!

krásné ženské prsy

Naštěstí existuje řešení, jak podpořit tu druhou https://www.databazeknih.cz/knihy/byt-tou-druhou-2-lubiacou-a-oklamanou-znova-27820 možnost – do šatů bez podprsenek https://www.lifties.cz/. A tím jsou přilnavé pásky Lifties v tělové barvě, které jsou velmi příjemné na dotek, zcela prodyšné, elastické a zdravotně nezávadné. Odolávají dokonce vodě a vlhkému slanému potu. A zároveň neobsahují problematický latex. Výrobky prošly klinickými testy ještě před tím, než se započalo s výrobou a distribucí na trh.

Pásky, případně kulaté kryty bradavek, umožňují nosit jakýkoli typ oblečení, aniž by vystouplé bradavky působily dráždivě. Pásky navíc tvarují prsy podobně, jako podprsenkové korzety, a tím pádem dodají vašemu hrudníku přirozený sexy tvar. Pásky i kryty bradavek mohou nosit ženy a dívky bez rozdílu věku a lze je využít pro slavnostní příležitosti do společnosti, anebo do zaměstnání. Můžete je mít na soukromé oslavě s vašimi přáteli, pořádané v interiéru i venku v přírodě. Materiál může namoknout a i přesto bude stále držet na svém místě.

Category:

Related Posts