Rozsah stěhování s profesionály si určíte sami

Stěhovací firmy přijímají v průběhu celého roku zakázky, které nejsou ničím limitované. Pochopitelně není dobrý nápad pozvat si stěhovací firmu pro přemístění jedné desetikilové kartonové krabice a dvou sportovních tašek, což jsou věci, které snadno převezete sami na zadním sedadle. Máme tím na mysli běžný stěhovací proces, například přestěhování vybavení dvoupokojového bytu.

stěhování koberce

Stěhování na klíč – jednou z poptávaných služeb je kompletní přemístění věcí, které někdy zahrnuje i jejich balení, demontáž nábytku, instalaci spotřebičů či namontování některých částí bytového zařízení, jako jsou svítidla, garnýže, zrcadla, police atp. V zásadě se nemusíte o nic starat, stěhovací proces lze domluvit tak, že pouze předáte stěhovákům klíče od obou bytů a můžete třeba klidně odcestovat na dovolenou. Levné stěhování v Praze na klíč není nic neobvyklého a poptávají jej zejména lidé, co jsou značně pracovně vytíženi.

přestěhování pračky

Dílčí stěhování – stěhování částečné lze pojmout mnoha způsoby. Může to probíhat třeba tak, že vy si přestěhujete domácí zvířata, pokojové rostliny, menší akvárium, počítač, televizi a další křehčí a dražší předměty, o nichž se domníváte, že je budete přemísťovat „v rukavičkách“, a zbytek odstěhuje firma. Druhou možností je přenechat stěhovákům kompletní zařízení bytu kromě kartonových krabic, které si přestěhujete sami vlastním autem. Hodí se to například tehdy, stěhujete-li se do bytu či domu, který máte k dispozici po rodičích, a provádíte tam průběžné stavební práce v rámci rekonstrukce. Všechny cesty autem využijete i k tomu, že pokaždé naložíte pár krabic a převezete je tam.

Třetí možností je stěhování svépomocí všech věcí kromě těch, na které vám nestačí síly, nebo na ně nemáte technické prostředky. Jsou to například automatická pračka, chladnička, rozkládací pohovka, manželská postel, starožitný nábytek, klavír, trezor, psací stůl atp.

Category:

Related Posts