Elektrikáře můžete požádat i o drobné práce

Pro některé z nás je elektrikář odborník, kterého si můžeme pozvat domů pouze pro větší zakázky, jako jsou rekonstrukce kompletních rozvodů anebo montáž rozvodné skříně v novostavbě, to však není pravda. Elektrikář v Praze 3 https://www.technologie-budov.cz/elektrikar-praha-3/ vám může být prospěšný i pro drobné úkony, podobně, jako například hodinový manžel.

elektrikář při práci

Montáž lustru – koupili jste si v obchodním domě s nábytkem krásný nový lustr a chcete jej namontovat v bytě tak, aby to bylo překvapení těsně před vánočními svátky? Pokud se domluvíte s elektrikářem, nebude to problém, někteří lidé se zdráhají provádět i tyto jednoduché úkony, nemají doma například zkoušečku a ani si nejsou jisti, kde se nachází hlavní jistič.

nářadí elektrikáře

Zapojení zásuvek – pro domácího kutila je připojení další zásuvky do jednoho okruhu naprostou banalitou, ale například pro takového houslistu nebo zubaře to může být nepřekonatelný problém. Každý není zkrátka zdatný řemeslník a naopak elektrikář zas může být vděčný zubaři, který mu ošetří chrup tak, jak by to měl provádět opravdový profesionál.

Revizní práce – jestliže doma všechno funguje, jak má, pak se zdá život někdy až příliš snadný. Máme přece k dispozici tolik technických vymožeností, o kterých se lidem před dvěma sty lety ani nesnilo. Jenže se tu a tam může objevit nějaký technický nedostatek, drobná závada a tu dokáže odhalit v elektrické síti elektrikář, který se k vám vypraví na revizní prohlídku. Zkontroluje vám kabelové rozvody, prohlédne koncové prvky, a může se zaměřit i na svítidla a domácí spotřebiče včetně těch technických, jako jsou vrtačky, cirkulárky, brusky apod.

Revize hromosvodů – toto někteří lidé opomíjí a přitom je funkční hromosvod tak důležitý, že při náhodném úderu bleskem vám může zachránit život anebo váš rodinný majetek. Závady na hromosvodech mohou být příčinou požáru a vyhořet jen kvůli takovéto malicherné záležitosti vás pak bude o to více mrzet.

Category:

Related Posts