Znáte cyklodresy od výrobce Maloja

Cyklistika patří k nejoblíbenějším sportům v naší zemi. Kdo o tom pochybuje, ať se zaměří na hustou síť cyklostezek, která patří k nejpropracovanějším na celém světě. Po jejich trasách se každý rok pohybují stovky, možná tisíce nadšenců, a ti mimo jiné oblékají i speciálně konstruované cyklodresy.

Cyklodres sestává z trička nebo z bundy a z krátkých či dlouhých přiléhavých kalhot s vnitřní vložkou a jeho hlavním znakem je poskytnout nejen minimální odpor vzduchu při jízdě, ale především komfort za teplého i chladného počasí.

cyklistika v přírodě

Je libo nátělník, krátký či dlouhý rukáv

Výrobce značkového oblečení Maloja pro cyklistiku, turistiku, vodáctví a další outdoorové aktivity se soustředil na dva základní prvky – na funkčnost a vzhled. Zatímco estetický dojem má vyniknout na první pohled, s funkčností se konfrontujete teprve v terénu, a právě na základě těchto zkušeností můžete hodnotit, do jaké míry vás značka Maloja oslovuje. Maloja dresy jsou dostupné ve třech základních formách, které se liší zejména délkou rukávů. Mohou to být buď nátělníky zcela bez rukávů, anebo trika s rukávem krátkým či dlouhým, případně bundy s dlouhým rukávem do chladnějšího a méně příznivého počasí.

ženy na horských kolech

Hlavní přednosti výrobků tkví v kombinaci textilních materiálů a v řešení jednotlivých částí oděvu, které se přizpůsobují danému sportu, např. u cyklodresu s dlouhým rukávem pro chladnější dny je trup chráněn silnější vrstvou, zatímco rukávy zůstávají tenčí. Dres je zhotoven tak, aby těsně přiléhal k tělu a bránil tak vyššímu aerodynamickému odporu, což je naopak běžné u volného a plandavého oblečení. Standardem již bývají na zadní straně dresů oddělené vodorovně našité kapsy.

Design

Výrobce cyklodresů Maloja oslovil produktové designéry, což se také projevilo na finálních výrobcích jak pro muže, tak zejména pro ženy. Jde o velmi stylové a po estetické stránce precizně zvládnuté grafické řešení potisku, vyzdobené firemním logem, obvykle na hrudi. Dresy dovedou oslovit svým vkusným a nápaditým řešením a hodí se pro velmi široké věkové zastoupení od dětí až po seniory.

Category:

Related Posts