Perfektní zábava na vaši oslavu

Pořádáte velkolepou oslavu?
Pořádáte oslavu narozenin pro čerstvě plnoletého kamaráda, nebo vás čeká rozlučka se svobodou? Přemýšlíte nad programem, a chcete ho nějak okořenit? Máme pro vás řešení, díky kterému to bude pro všechny nezapomenutelný zážitek. Skvělou zábavou a společností na každé akci je striptérka. Jsme agentura, která vám zajistí vystoupení profesionální striptérky či striptéra, a díky tomu bude celá vaše akce úplně na jiné úrovni.

striptérka u tyče

Nejde o pokleslou zábavu
Mnoho lidí se mylně domnívá, že striptýz je zábava pro nižší skupinu obyvatel, a že na tom není nic hezkého. Je to omyl, protože striptýz provází lidstvo již několik staletí, a vždy šlo o zábavu bohatších lidí. Dívat se na krásné sexy tělo není nic špatného.

Asi každý si umí představit, co se pod tímto pojmem skrývá. Smyslný tanec ženy či muže s dokonalým tělem, kteří za rytmu hudby odkládají jeden kousek oblečení za druhým. Je to krásná podívaná, která vás navnadí a rozproudí zábavu. Jde i o vítanou společnost pro samotné páry, které chtějí před romantickým večerem ve dvou zažít něco nového. Pozor! Nikdy u nás nejde o placené erotické služby, vždy jde jen o striptýz.

tančící striptérka

Potěšení pro muže i ženy
Dávno neplatí, že rozlučka se svobodou je jen pro muže. I ženy se chtějí pořádně rozloučit se svobodou před vstupem do manželství, a proto si u nás můžete objednat jak striptýz pro muže, tak i pro ženy. Objednat si jej můžete jednoduše na našem webu, a my vám na základě poptávky zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Dopřejte sobě i svým blízkým skvělou oslavu i s rozlučkou, která bude nezapomenutelná pro všechny. Podívejte se na reference od našich zákazníků – jednáme vždy fér, jsme spolehliví a na naši dohodu se můžete spolehnout. Vždy platí to, co si dohodneme, a nikdy nerušíme představení chvíli předem. Máme dostatečný počet personálu, abychom vykryli všechny objednávky.

Category:

Related Posts