Sportovní teplé legíny

Patřím k těm ženám, které nejraději nosí legíny. Mám ráda legíny, které jsou hodně sportovní, protože můj život je hodně akční a stále se hýbu, takže potřebuji vilnost. A navíc nemám totiž auto, takže jezdím většinu času na kole anebo na elektrokoloběžce. Ušetří mi to spoustu drahocenného času. Mám totiž dvě zaměstnání, proto jsem ráda, že díky kolu a elektrokoloběžce se můžu rychle přesouvat z místa na místo. Já pracuji ve škole jako uklízečka, potom ještě pracuji ve skladu, který je na opačné straně města. Takže jsem ráda, že mám kolo nebo elektrokoloběžku. A abych byla v pohodlí, nosím stále legíny. A v létě je prima to, že nosím ty tenké legíny, které jsou z velmi pružného materiálu a drží na svém místě. Pěkně obepnou postavu, takže se mi nikde nehýbe povolené svalstvo. A sice pravidelně sportuji, ale nějak extra moc zpevnit mi tělo nejde.

Legíny jsou velmi pohodlné.

Nyní je zimní počasí a všude je zima a nepříjemné vlezlé chladno. Takže jsem si oblíbila zimní legíny. Zimní legíny nejsou výhodné v tom, že jsou zevnitř zateplené a mají tam takový ten typický flís, který velmi hřeje sám o sobě. Vevnitř jsou jednoduše zimní legíny zateplené a na zimu se to jistě všem hodí. A mně se tohle líbí.

Jsem hodně akční typ.

Navíc moc mám ráda legíny s vysokým pasem, protože mi krásně zahřeji břicho a taky záda. A to hlavně ledviny. Moje babička je alergická na to, když nosím v zimě krátká trička, když mi lezou ledviny. Takže babička je ráda, že jsem si oblíbila zimní legíny s vysokým pasem, který nejenom velmi lichotí ženské postavě, ale taky opravdu hodně zahřejí. Mohu vám je na zimu klidně doporučit. Nebo je už doma máte? A taky jste si oblíbili zimní legíny disstyle.cz, které vás zahřejí a zároveň vám pěkně zpevní postavu? Já v nich taky chodím v zimě běhat. Jsou velmi pohodlné a nikde vás zimní legíny neškrtí, takže můžete v klidu sportovat.

Category:

Related Posts