Jak poznáte, které barvy vám sluší?

Barevná typologie u nás stále ještě není moc rozšířená, nicméně i u nás najdete odbornice, které vám dokáží přesně stanovit váš barevný typ a dle toho vám doporučit, jako barvy nosit. A to se týká nejen oblečení, ale i třeba barvy vlasů nebo make-upu. Každému z nás totiž nesluší stejné barvy. Zatímco jedna žena bude v hráškově zelené barvě vypadat mladistvě, šik a skvěle, druhá v ní bude působit mdle, utopeně a budete mít pocit, že na jejím vzhledu něco nehraje. A tak je to se všemi barvami.

Základním rozdělením je to, zda jste studený či teplý tip. To si zvládnete zjistit i doma bez toho, aniž byste museli navštěvovat odborníka v barevné typologii. Jak tedy na to? Vezměte si dva druhy šperků, stříbrné a zlaté. Postavte se někam k bílému pozadí, šperky si k sobě přiložte a vyfoťte se. Podle fotek hned uvidíte, který kov k vám jde více. Pokud zlato, směřujte svůj styl k teplým odstínům. U stříbra je to přesně naopak.

žena

Může vám pomoci i barva vašich očí a vlasů, tedy, ta přírodní. Studené typy mají oči povětšinou modré, šedé nebo nazelenalé. Teplé typy mají duhovky zabarvené spíše hnědou barvou. Studené typy mají přírodní barvu vlasů velmi světlou blond, studenou hnědou nebo černou, která má v sobě modré podtóny. Teplé typy jsou zase většinou nositelkami blond vlasů s podtóny žluté nebo hnědých vlasů.

dívka

Tyto domácí testy vám můžou pomoci, abyste se rozhodli, do jakých barev budete stylizovat vaše oblékání. Ovšem pokud chcete profesionální diagnostiku, kdy vám určí, zda jste jaro, léto, podzim nebo zima, případně k tomu ještě další podkategorie, doporučujeme určitě navštívit odborníka, který má v tomto směru kurzy a bude vám vědět poradit. Až budete znát svůj styl, můžete vyrazit na nákupy, protože teď už přesně víte, jaké barvy vám sluší a v kterých se budete cítit nejlépe. Využít k tomu můžete naši slevu About You 25.

Category:

Related Posts