Jak na firmu

Myslíte si, že založení firmy s.r.o. je jednoduché? Tak to se tedy mýlíte. Protože když jsem se ptala svého přítele, který má firmu s.r.o., tak mi řekl, že je to hodně dlouhý a složitý proces. Musíte mít samozřejmě vstupní kapitál a taky nesmíte být trestně stíhaný. A musíte mít všechny potřebné doklady k tomu, byste ukázali, jaký máte plán s firmou založení s.r.o. A řekla jsem si, že tohle by nebylo https://www.kosmas.cz/knihy/186216/bylo-nebylo/ opravdu nic pro mě. Protože já neumím takhle dlouho a logicky přemýšlet a taky neumím přemýšlet dopředu. Takže já bych ani nemohla hrát šachy, protože šachy je hra, která je královská, jak se říká. A taky se říká o šachách to, že člověk musí přemýšlet vždycky alespoň tři tahy dopředu. A já tohle neumím. I když se říká o ženách, že umí přemýšlet dopředu, tak u mě to neplatí. Neumím přemýšlet dopředu, takže je to moje velké mínus a někdy se mi to vymstí.

Firma musí mít dobrou strategii.

Nicméně ale o založení s.r.o. s tím nemá nic společného, protože já tohle neumím a nikdy to dělat nebudu. Takže jsem ráda, že mi přítel popsal, jak založení s.r.o. probíhá. A co to znamená. Můj přítel taky k založení s.r.o. má nějaký své kolegy, takže má taky ještě dva spolumajitele. Myslím si, že to skvělé. A ještě nevím, proč si založil sro firmu.

Založit s.r.o.? Přemýšlejte!

A s r.o. znamená, že je to společnost s ručením omezeným. A o znamená že firma ručí jenom do té výšky, kolik do ní vložila peněz. Myslím si, že je to docela skvělý nápad, protože si myslím si, že akciovou společnost by přítel asi ani nechtěl. Nebo by byste šli do akciové společnosti? Já ani do jedné, protože bych se bála, že během týdne úplně zkrachuji nebo mě někdo podvede. nemám ráda, když je na mě toho moc naložené. raději jsme zaměstnanec a je mi tak lépe, protože nemusím zodpovídat za peníze a taky za hodně lidí či zaměstnanců, kteří na mě spoléhají. Asi jsme hodně nervní člověk, co rychle vybuchne, takže bych o založení s.r.o. ani nesnila.

Category:

Related Posts