Práce na počítači

Vždycky jsem si říkala, že bych si přála mít dokonalý počítač. Protože v dnešní době je umění na počítači a taky samotný počítač opravdu hodně důležitý. Proto jsem si řekla, že sis brigádu našetřím trochu více peněz, abych se mohla dopřát lepší počítač, než vám teď. Nyní mám sice počítač, který je starý čtyři roky, ale věřte mi, že skoro není nic. A vůbec do něj nejdou dávat cédéčka, takže se nemůžu dívat na nějaké filmy na CD a nebo se vyučovat formou cédéček. A tak jsem si řekla, že je takový počítače opravdu na nic. A na co mi bude takový počítač, když nemůžu na něm nic dělat? A taky kdyby jste viděli jeho rychlost nebo počítačové schopnosti, tak by se vám asi chtělo brečet.

V počítači chci být lepší.

A tak jsem si řekla, že raději si ušetřím více peněz, abych si pořídila lepší počítač. A tedy myslím spíše notebook. Mám raději notebook než počítač, jenomže taky, když chci nějaký lepší notebook, tak taky samozřejmě potřebuji mít různé znalosti, které se ode mě očekávají. Proto jsem se raději přihlásila na půl roční kurz informační technologie a také obecně o počítačích, abych se naučila toho lépe než jenom různé základní funkce.

Počítačové znalosti jsou nekdy omezené.

Umím online nakoupit a taky umím stáhnout firma nebo si ho taky pustit, ale chtěla bych se naučit taky s Wordem anebo různé tabulky, protože to potom budu potřebovat na vysoké škole, kam jdu příští rok. Uvidím, jak tohle všechno budu zvládat. Taky jsem se od své sestry dozvěděla, že pro někoho je pochopení informační technologie opravdu složité, že to třeba taky někdo nepochopí vůbec. Jak je to ale možné? A já tedy budu doufat, že já ten případ nebudu a všechno se mi podaří. Chtěla bych totiž s počítačem taky v budoucnu vynikat, takže se budu více snažit, bych ten počítačový kurz nedělala jenom zbytečně. Je drahý, tak ať se mi počítačové schopnosti pořádně vryjí do paměti. 

Category:

Related Posts