Online kurzy a práce

Myslím si, že v dnešní době opravdu každý má doma počítač. A taky mnoho lidí se v počítači dokonalé vyzná. To já, když si vzpomenu na svou střední školu, tak jsem opravdu v informatice plavala. A opravdu jsem nevěděla, jak pořádně zacházet s počítačem, natož abych uměla informační technologie. Taky si vzpomínám na to, jak mě učitel informatiky stále vtloukal do hlavy, co jsou to vektory anebo vektorová grafika. Nyní už to vím, že to už to takové nějaké obrázky. Ovšem takové obrázky, které jsou pro mě absolutně složité a vůbec jim nerozumím. Takže jsem si ještě vzala hodiny navíc, abych byla ve škole alespoň trochu v obraze.

Počítač mám doma už dlouho.

A bohužel ani tohle mi nepřispělo k tomu, abych se v informační technologii trochu více vyznala. Počítače nikdy nebyly mi nejlepší kamarádi. A sice doma mám počítač a taky notebook, ale bohužel se v tom vůbec nevyznám. Já totiž notebook nebo počítač využívám hlavně na to, že si tam nakupují různé věci A nebo si tam dívám na filmy nebo různé seriály. A taky občas pracuji doma online, ale není to tak složité.

Na počítači taky ráda sleduji filmy.

To třeba když jsem měla jazykový kurz a měla jsem online školu, tak to jsem se vůbec nevyznala, jak se tam přihlásit. Ale nějak náhodně jsem se tam dvakrát připojila, ale později ne, takže to nemělo žádný kladný účinek. Informační technologie prostě není pro mě, takže jsem kurz jazykový taky vzdala, protože jsem se neuměla poště online připojit k mé skupině. Mrzelo mě to, ale nakonec jsem ráda, že se stále učím porozumět počítačům a informační technologie. Chtěla bych, abych uměla něco více než jenom základy na počítači. Moc ráda taky na něm pracuji a mám taky možnost, abych mohla dvakrát týdně pracovat online, a to by mi opravdu hodně usnadnilo práci a život. Takže jsem si řekla, že půjdu do sebe a že si udělám kurzy. Každý člověk by měl o sebe stále pečovat. 

Category:

Related Posts