Kolagen pro krásu

Vždycky jsem chtěla vypadat dobře. Takže taky samozřejmě opravdu moc ráda cvičím a taky mám skvělou životosprávu. Tedy alespoň podle lékaře. Pamatuji si taky na ty časy, když jsem měla velmi silnou obezitu, a to dvacet pět kilo navíc. Byla jsem z toho velmi nešťastná a taky vždycky jsem proklínal a své rodiče, že mi vždycky dovolili jíst opravdu hodně sladkého a vůbec jim nevadilo, že tloustnu. Jako dítě jsem byla opravdu moc obézní, takže nyní si nyní říkám, že mám asi z toho nějaké deprese. Proto jsem si řekla, že nyní v dospělosti, kdy mi je třicet sedm let, chci vypadat skvěle. Před čtyřmi lety jsem začala opravdu hodně cvičit.

Kolagen tělo potřebuje.

Taky se změnila svou stravu a musím říct, že během těch čtyř let jsem shodila celou nadváhu a cítím se opravdu skvěle. Samozřejmě, mi ale bohužel zůstala povadlá kůže a taky pleť. Tak jsem si řekla, že musím taky pečovat nejenom o své tělo, ale taky hlavně o svůj vzhled a o pleť. U kosmetičky, kam chodím opravdu pravidelně jednou za měsíc, mi kosmetička řekla, že mám používat nějaký kolagen.

Kolagen je pro krásnou pleť.

Nejlepší je prý hydrolyzovaný kolagen. Nevěděla jsem, co to vůbec hydrolyzovaný kolagen znamená. Potom jsem se domluvila se svou kosmetičkou, že mi nějaký kvalitní hydrolyzovaný kolagen sežene. A byla jsem opravdu ráda, protože jsem nevěděla kde hydrolyzovaný kolagen hledat. Nakonec to dopadlo tak, že mi moje skvělá kosmetická sehnala hydrolyzovaný kolagen, který je opravdu účinný na povislou pleť a kůži obecně. Prý dokáže krásně vyživit pleť a taky je skvělý na chrupavky a další podkožní vazivo. Tak jsem ráda, že tento kolagen beru, který jde sehnat jak v prášku, tak taky v tabletách. Mě nejvíce vyhovuje tedy hydrolizovaný kolagen v tabletách, protože je to pro mě více vhodné užívání. Sama jsem chtěla vyzkoušet všechny varianty a tablety jsou nejlepší.

Category:

Related Posts