Vyklízejte byt s přívěsným vozíkem

Proč se pustit do vyklízení bytů, sklepů, půd, garáží, kůlen a dalších nebytových prostor sami? Odpovědí na tuto otázku je celá řada.

Ušetříte peníze

Vyhazování peněz oknem dovede každý, ale ekonomicky myslet už vyžaduje určité úsilí. Když jste fyzicky zdatní a věříte si, že zvládnete vyklidit určitý prostor sami, proč si najímat vyklízecí firmu? Podotýkáme, že podmínkou je, abyste byli zdraví a práce schopní, jen tehdy vám tato činnost zlepší náladu uvolněnými endorfiny do krevního oběhu a také zlepšením kondice a posílením svalstva.

přívěsný vozík

Máte-li k dispozici tažné zařízení, můžete si velmi snadno pronajmout přívěsný vozík třeba v hobby marketu a pustit se do práce.

Máte přehled o vyklízených věcech

Když si najmete firmu, ta vám prostor důkladně vybílí, pokud si to budete přát. Jenže co když se tam mezi věcmi objeví nějaká starožitnost nebo cokoli, co chcete zachovat? Museli byste nejprve všechny věci důkladně prohrabat a prozkoumat, a tím budete zbytečně ztrácet čas a zároveň peníze, které stejně vyklízecí firmě musíte zaplatit. Není jednodušší vyklízet pomalu, postupně a hlavně v klidu sami? Vytřídíte všechny věci, dáte stranou, co se vyhodí do kontejneru se směsným odpadem, co přijde na sběrný dvůr, co do kontejnerů s tříděným odpadem, a co byste si mohli nechat nebo prodat v bazaru či darovat vašim blízkým.

připojovací část přívěsného vozíku

Zvládnete to i v neobvyklou denní dobu

Také vám vadí, když vynášíte věci z bytu ven na ulici za bílého dne a kolemjdoucí si vás měří pohledem, komentují vaše počínání, někteří jsou dokonce otravní a zdržují vás od práce nemístnými řečmi? S pronajatým přívěsem na libovolně ? dlouhou dobu a s vlastním tažným zařízením to vůbec nemusíte řešit. Jednoduše se do práce pustíte třeba v půlnoci, nebo si přivstanete a začnete byt vyklízet ve tři hodiny ráno – ideální čas, kdy je minimální provoz na silnicích a venku skoro nikoho nepotkáte.

Category:

Related Posts