Kvalitní klíčenka

Mám ráda kožené věci. Kolikrát jsem si vždycky přála mít kvalitní koženou kabelku, ale vždycky jsem se bohužel napálila, že mi po objednání domů přišla obyčejná koženka. To je potom velmi nepříjemný šok! Byla jsem naštvaná, ale bohužel jsem si ne uchovala žádný doklad, takže jsem to nemohla vůbec reklamovat. Potom jsem si taky objednávala kožené boty z internetu. A bohužel to ale byl nějaký zahraniční e-shop, tak jsem si řekla, že to risknu. Bohužel jsem to riskla opravdu špatně. Přišla jsem o peníze a boty jsem taky nikde neměla Byla jsem opravdu naštvaná, tak jsem si řekla, že už asi na internetu nikdy nic neobjednám.

Kolik máte klíčů?

A tohle jsem vydržela ale asi jenom půl roku. Potom jsem si objednala další zboží, a to už se mi naštěstí podařilo, protože už si zásadně objednávám pouze z českého e-shopu, abych měla jistotu, že mi zboží dojde. A protože mám ráda kožené věci, tak taky jsem si pořídila koženou klíčenku. Kůži mám dost ráda. Vím, že dříve klíčenky byly úplně populární, ale že v dnešní době se nenosí žádné klíčenky, a to ani kožené klíčenky. Jenomže já mám hodně klíčů, takže když je mám normálně v kabelce, tak mám někdy strach, že mi tam roztrhnou nějaké věci nebo se mi roztrhne podšívka u kabelky. Proto jsem si pořídila stylovou krásnou černou koženou klíčenku.

Klíče mám stále u sebe.

A musím říct, že mi ladí s páskem a taky s kabelkou. Černá barva je moje nejoblíbenější, takže k černé kožené kabelce jsem si pořídila taky černou koženou klíčenku a jsem nadmíru spokojená. Všech patnáct klíčů se mi tam vejde, a ještě tam je místo. A vy vlastníte nějakou klíčenku nebo všechny klíče máte vilné hozené v kabelce nebo je nosíte po kapsách? Můj bratr taky nenosí žádnou koženou klíčenku a kolikrát s emu už stalo, že mu klíče vypadly z kapsy anebo mu roztrhly podšívku u kapsy u bundy. Holt někdy top klíčenku pro stě chce.

Category:

Related Posts