Pergola pro chvíle (nejen) slavnostní


Dřevěnou pergolu si lidé staví pro chvíle volna, které tu tráví v běžných pracovních dnech či o víkendech s rodinou nebo se svými přáteli. Většinou tu posedávají ve společnosti zahradního nábytku, klábosí a plánují další společné akce, například v rámci dovolené. Pergolu lze však využít i pro slavnostní chvíle.

pergola ve svatební den

Narozeniny – chystáte-li se k oslavě narozenin v teplém období roku, pergola tu může jako vhodné prostředí báječně posloužit. Konstrukci lze vyzdobit girlandami, nafukovacími balónky a papírovými ozdobami, stoly potáhnete barevnými ubrusy a do jejich středu přijde třípatrový narozeninový dort s barevnými svíčkami. K oslavě lze přizvat i kouzelníka nebo žongléry, záleží na vašem vkusu a finančním rozpočtu. Každopádně je pergola optimálním zázemím pro občerstvení a posezení, v případě, že vás ohrozí dešťová přeháňka. K zahradní oslavě pak není zapotřebí ani žádný pronájem párty stanů.

ptáček pod pergolou

Svatba – v podobném duchu se může odehrávat i svatební den. Pergola vám sice nebude stačit, co se týče plochy pro pozvané hosty, který bude zřejmě více, než tucet, ale může vytvořit základní zázemí pro přípravu pohoštění. Tím pádem nebude nutné chystat občerstvení přímo v domě, čímž si zároveň uchráníte své vlastní soukromí. Svatební odpoledne trávené na zahradě bude mít mnohem lepší úroveň než v prostředí pronajatém, kde musíte dávat pozor na každou maličkost, a případné škody tu také musíte zaplatit.

Setkání spolužáků – pro tyto účely se rovněž pronajímají uzavřené salónky restaurací či kaváren, ovšem pokud vám tamní prostředí nevyhovuje, a je teplo, čehož lze využít pro pobyt venku, je pergola opět ideálním prostředím, kde se sejít se spolužáky a nabídnout jim občerstvení a vhodnou přátelskou atmosféru. Zároveň vás to vyjde levněji a namísto placení pronájmu prostor se soustředíte pouze na zajištění potravin a nápojů.

Category:

Related Posts