Hledáte kvalitní plot?

Pozemky bez plotů lákají k návštěvám nejen nenechavé jedince, kteří si rádi vezmou, co jim nepatří, ale i zvířata, která na rozdíl od člověka nepoznají, že se vydala špatným směrem. Většina lidí nechce neustále řešit, že se jim někdo cizí prochází po pozemku, a chtějí mít pocit bezpečí. Proto si dávají okolo pozemků ploty – ať už okolo zahrady nebo jen okolo domu. Čím dál více lid touží po velkém soukromí, a tomu podřizují i výběr plotu. Velmi oblíbeným plotem se stal betonový plot. Nabízí mnoho výhod za dobrou cenu. Co vám nabídne?

betonový plot

Vyšší soukromí
– přes betonový plot nejde vidět, proto jej volí lidé, kteří se chtějí vyhnout pohledům zvenčí

Vyšší bezpečí
– betonový plot je vysoký a díky tomu vám poskytne větší ochranu vašeho majetku – odradí nejednoho zloděje

Zvířata už u vás nebudou na denním pořádku
– plotem neproklouzne ani myš, proto vás už nečekají návštěvy v podobě zatoulaných psů nebo třeba srnek – pokud bydlíte u lesa či pole, tento plot oceníte dvojnásob

Vypadá velmi dobře
– betonový plot se dá kombinovat i se dřevem, a vypadá dobře u každého domu

Je bezúdržbový
– zejména celobetonová varianta je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí pravidelně natírat dřevěný plot

betonový plot

Nabízíme vám levné betonové ploty Montazmpc, které si můžete na svůj pozemek nechat nainstalovat právě od nás. Nabízíme nejen hezký design, příjemné ceny a profesionální jednání, ale hlavně kvalitní zpracování materiálů a celkové provedení plotu. Můžete mít několik imitací kamene v šedé, černé nebo hnědé barvě, a můžeme vám nabídnout i kombinaci s dřevěnými prvky. Rádi odstraníme starý plot, vyměříme nový, uděláme základy a usadíme nový plot. Dodat vám můžeme i branky a brány. Prohlédněte si fotografie hotových plotů, které jsme našim zákazníkům vyrobili, a vyberte si také plot, který vám značně usnadní život – ať tím, že vás nepotká nezvaný host, nebo tím, že budete mít moderní a designový plot bez údržby.

Category:

Related Posts