Čistič zakalené vody

Začíná se oteplovat; měnit roční období a váš bazén potřebuje údržbu po zimě? Takový bazén musí být hodně znečištěný, zakalený a jeho pH na bodu mrazu! Při napuštění bazénu spotřebujete hodně kubíků vody a potom to je na vašem doplatku hodně znát, proto doporučujeme bazén na zimu nevypouštět, zabezpečit ho proti mrazu a poté obnovit vodu našimi speciálními přípravky, které vám bazén vyčistí od kalnosti a špíny, ale i ustálí pH. Náš granulovaný vločkovač 2kg www.chlorito.cz/vlockovac-granulovany-2kg-226 je pro to dělaný.

voda

Co to je granulovač vločkovitý?

Je to sypká, granulovaná směs na bázi vyčištění nečistot a kalnosti v bazénu. Nasypete ho do bazénu, takové množství, které je zmíněno a doporučeno na obale výrobku a necháte působit. Nejefektivnější účinek to bude mít, když ti necháte působit přes noc. Vše se dělá s puštěnou filtrací, která vodu vyfiltruje. Napomáhá vyčistit i organické látky, které se mohli přes zimu ve vodě vytvořit, dokonce i vznik řas.

čistění bazénu

Pokud tedy potřebujete ošetřit, oživit a především vyčistit váš bazén po zimě, tak neváhejte a kupte si náš vločkovaný granulovač, protože to je to, co potřebujete! Doporučujeme však využít s kartušovou filtrací a pro větší účinek i s odstraňovačem zákalu.

Proč se to jmenuje zrovna vločkovač?

No to je úplně jednoduché! Představte si to tak, že jakmile ho nasypete do bazénu, tak vytvoří takové vločky, něco jako ty sněhové. Ty vločky na sebe navazují a jednoduše čistí vodu a zabraňuji vzrůstu dalším nečistotám. Nejprve ale musíte vločkovač rozpustit v pěti litrech vody zvlášť a potom ho vylít do bazénu s puštěnou filtrací, působí i protiproudu. Tak neváhejte a objednávejte, tohoto pomocníka musíte mít doma při přechodu ze zimy na léto. Vždycky. Krom toho máme dvanáctileté zkušenosti, jsme certifikovaní a zboží expedujeme do dvanácti hodin! Dnes objednáte a zítra u vás.

Category:

Related Posts