Prodloužený prodloužený víkend

Vzhledem k tomu, že se často vyjíždí na prodloužený víkend za hranice republiky, aby si celá rodina co nejvíce užila společných chvil, je vhodné si ho prodloužit několika dny řádné dovolené. Už cesta na Slovensko, pokud se rozhodnete vyrazit vlastním vozem, ubere z pobytu skoro dva dny. Belianské Tatry jsou oblíbeným místem, které umožňuje vyžití všem členům rodiny. Ubytovat je možné buď v hotelu. Nebo v apartmánech. A malebná krajina nabízí mnoho poznávacích výletů, ať už pěšky či na kole. Dokonce i lze navštívit i v deset kilometrů vzdáleného turistického městečka na území sousedního Polska. K dispozici jsou i sportovní centra, ve kterých je možné si společně zahrát kulečník, stolní tenis bowling či zacvičit si ve fitness. V relaxačním bazénu s protiproudem a vířivce si na své přijdou hlavně děti. Saunový svět nabízí jak solární, tak parní květovou a bylinkovou saunu. I infrasaunu. 

Dovolená na horách

Dobrým cílem jak pro rodinu, tak pro skupinu přátel, je pobyt v maďarském Hevízu. Ve kterém je mimo wellness s termální vodou z blízkého jezera, neomezený vstup jak do bazénu, lázní či sauny a vířivky. K ubytování a stravování tu na vás čeká hotel, který byl v Maďarsku oceněn jako nejlepší wellness hotel v celé zemi. Venkovní bazén ve středomořském stylu bývá během letních měsíců v obležení.

Dovolenkový relax

Možnost výletů do blízkého okolí je buď pěší, nebo je možné vyrazit k blízkému Balatonu. Ke kterému dojedete autem za necelou čtvrthodinku. Rovněž několik dnů dovolené, kterými si prodloužíte pobyt prodlouženého víkendu v Tyrolských Alpách, oceníte. Protože vám to umožní i několik zastávek v zajímavých místech během cesty. Krásy malebného horského údolí, do kterého vedou výhledy přímo z oken penzionu, ve kterém se ubytujete. Rovněž pohled na třítisícové alpské vrcholy od restauračního stolu, u kterého se každé ráno sejdete se všemi návštěvníky u chutné snídaně, přinese pohlazení na duši. Na celodenní výlety po nevšedních turistických trasách vám dokonce hostitelé připraví i balíčky s jídlem a láhví minerální vody.

Category:

Related Posts