Peníze rychle a lehce

Takové situace se stávají poměrně často. Tím ovšem nemíním to, že chcete půjčit dvě stovky na dvě piva. To ne. Zde v článku se budeme zabývat půjčkami o hodně vyššího kalibru. Myšlenkově zde budou poletovat šestimístná čísla. Ale půjčit si samozřejmě můžete jen pětimístnou částku, společnosti, o niž bude řeč to nevadí a je připravena i na takovéto situace. Začneme tím, že si zkusíte půjčit onu částku v normální bance. Co je na tom, že ano. Ti peníze mají a již od časných ranních hodin se třesou, aby je mohli zapůjčit právě vám.

bankovky

Takže zavoláte kamarády, nebo pokud na to jdete sám, tak nevoláte. Patřičně se obléknete, vezmete si kuklu, potřebné zbraně, pro jistotu granát a zalitujete toho, že nemáte „kaťuše“. Vykročíte do akce půjčka peněz, a ještě týž večer sedíte pěkně v cele, nasycen a možná zdráv. No, zdráv asi ne, ale jisté je jedno a to fakt, že brát si půjčku tímto způsobem asi není moc vhodné. Dalo by se napsat, že je to dokonce takové nablblé. Nuže, začátek této akce se schvaluje, oblíknout se a tak. Dále ovšem již beze zbraní, avšak vybaveni trpělivostí naklušeme do bankovního domu a sepíšeme si seznam požadavků.

peníze

Pokud nám při tom dojde papír, rádi nám zde jeden list zapůjčí. Pak to strhnou z dané částky. Po roce či pěti máte potřebná potvrzení pohromadě a v radostném očekávání je předáváte bankovnímu úředníkovi, přičemž nenápadně ukážete vozík na peníze. Nu, a on vám lakonicky sdělí, že nedostanete nic, neb máte malý příjem. Zbytek nechám vaší fantazii, jen bych rád podotknul, že těžké ublížení na zdraví vás bude stát kriminál. Místo fyzické likvidace úředníka, který za to stejně nemůže se zkuste podívat co je to americká hypotéka bez doložení příjmu. Klikněte si na odkaz v předcházející větě a sami uvidíte, jak se všechno změní a svět pro vás bude opět veselejší a lepší.

Category:

Related Posts