Které bude nejvhodnější?

Narozením třetího dítěte ve většině rodin vyvstane otázka, čím bezpečně děti přepravovat, jaký typ automobilu vybrat, aby v něm byli všichni potomci v bezpečí. Protože do většiny typů vozů se tři sedačky vedle sebe nedají na zadní sedadla umístit. Po pečlivém prozkoumání, které musí nákupu nového auta předcházet, zůstane na výběr nanejvýš pět možností, které budou splňovat vámi kladené požadavky. Hlavně se nenechat zlákat celkovou velikostí auta. Protože při bližším prozkoumání vyjde najevo, že ani do sedmimístných SUV tři dětské sedačky umístit nelze. Jednou z možností, jak přesunout pětičlennou rodinu do cílového místa je umístění sedačky na sedadlo spolujezdce a posadit do ní nejstaršího sourozence, v případě že dosáhl potřebné výšky a věku. Druhý rodič se v tomto případě musí zapasovat do zadní části vozu.

Bezpečně a pohodlně s celou rodinou

Mezi dvě upevněné sedačky. Což na delších cestách není pohodlné. Úskalí rovněž číhá při cestě s batoletem na přední sedačce, protože ta musí být otočena dozadu s deaktivovaným airbagem. Pro klid v duši je proto čas, který věnujete k zjištění, které osobní auto, dle prováděných testů odborníků, bude nejoptimálnější.

Rodinné auto

Velkým překvapením při výběru rodinného vozu pro pětičlennou rodinu je elektromobil Tesla Model X, do kterého se pohodlně vejde až šest lidí. Přičemž všechna sedadla mají úchyty Isofix, kdy se druhá řada sedadel dá jak sklápět, tak posouvat. Z klasických automobilů patří mezi nejbezpečnější a nejprostornější Audi Q7, ve kterém lze převážet až sedm pasažérů a na všech sedačkách jak ve druhé, tak ve třetí řadě umožněno umístit dětskou sedačku. Výhodou je zadní prostor, který nabízí spoustu místa. Škoda Kodiaq patří rovněž mezi auta, ve kterých je možné cestovat se třemi dětmi. Jenom je potřeba na prostřední pozici zadních sedadel umístit užší verzi sedačky. Sedáky pro starší děti se do tohoto prostoru vejdou bez problémů. Ve třetí řadě se u sedmimístných verzí této značky dětské sedačky používat nesmějí. Dobře vyberte, ať se vám cestuje příjemně a bezpečně.

Category:

Related Posts