Váš byt bude ze všech úhlů pohledu konečně naprosto dokonalý

Váš byt bude ze všech úhlů pohledu konečně naprosto dokonalý

Také patříte k těm, kteří se nemohou trvale dívat na barevné stěny opatřené křiklavě bílými vypínači a zásuvkami? Není divu, není to na pohled nic pěkného, a i když se jedná o zdánlivé detaily, jsou to právě ty detaily, které dokážou pokazit dobrý dojem z celého interiéru. Byla by proto škoda na takovou věc rezignovat, tím spíše, když můžete i tento nesoulad dotáhnout k dokonalosti. Od doby, kdy jsou na trhu dostupné zásuvky a vypínače schneider v takových tvarech a barvách, které dokonale zapadnou do každého interiéru, vám už v cestě k harmonii ve vašem bytě nestojí vůbec nic. Takže vás i prostý pohled na stěnu ve vašem pokoji naplní dobrým pocitem.

elektrická zásubka

Skvělý design za pár korun

A rozhodně se nemusíte bát, že by vás takové jedinečné zpracování drobné spotřební elektroniky stálo celé jmění. Ba naopak, přestože se jedná o jedinečný přístup k designu zásuvek a vypínačů, na jaký už mnoho lidí dlouhá léta čeká, tak i za takové situace nakoupíte tyto skvělé výrobky za běžné tržní ceny.

proud

Dokonalé zásuvky a vypínače pro vaši domácnost

Víte, díky čemu jsou zásuvky a vypínače od firmy schneider tak dokonalé? Přece díky chytře vymyšlenému modulárnímu systému, který spojuje univerzální strojky s unikátními rámečky v líbivém designu. A zatímco kvalitní strojky jsou pro všechny zásuvky a vypínače této řady společné, tak rámečky jsou každý jiný – každý může mít jinou barvu anebo třeba i jiný tvar. Ovšem ať už si vyberete libovolný rámeček, tak ho vždy bez potíží napasujete na každý strojek této řady. A to nejen poprvé, ale klidně i opakovaně. To znamená jediné – můžete tvář svého bytu měnit tak často, jak vás to jen napadne, a to s minimálním úsilím a s minimálními výdaji.
Takže čím dříve se do proměny svého bytu pustíte, tím lépe – od nynějška už ve vašem interiéru bude panovat dokonalá barevná harmonie.